Ballina Lajme Bota/Rajoni FOTOT: E armatosur dhe e zhveshur, ushtarja më seksi në botë ka...

FOTOT: E armatosur dhe e zhveshur, ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Trump

118
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Presidentin Donald Trump, ndërkohë që pozon me rroba ushtarake, për një set fotografik në shkretëtirë.

Shannon Ihrke së fundmi ka ndarë mendimin e saj për Presidentin e Amerikës.

Bashkangjitur një fotoje të realizuar në shkretëtirë ajo shkruan:

“Dëshiroj që Presidenti jonë të ketë sukses, kushdo qoftë ai”.

---- ----
----
----- ----
-----