Ballina Teknologji FOTOT: 62 mijë euro për të luajtur një video-lojë me gara

FOTOT: 62 mijë euro për të luajtur një video-lojë me gara

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aston Martin ka prezantuar një simulator për video-lojëra me gara që do të kushtojë sa një makinë luksoze.

Marka e famshme britanike e makinave e ka prodhuar simulatorin AMR-C01 me fibër karboni dhe për këtë arsye do të kushtojë 62 000 euro.

Sipas Aston Martin, AMR-C01 është perfekt për një dhomë luksi video-lojërash.

---- ----
----
----- ----
-----