Ballina Lajme nacionale FOTOLAJM/ Mëngjes fushate, Rama dhe Veliaj shëtitje në rrugët e Tiranës

FOTOLAJM/ Mëngjes fushate, Rama dhe Veliaj shëtitje në rrugët e Tiranës

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryeministri Edi Rama dhe kandidati i koalicionit “Aleanca për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, janë fotografuar së bashku mëngjesin e sotëm teksa ecin qetësisht në rrugët e kryeqytetit.

Siç mund ta shihni edhe nga këto foto, Rama dhe Veliaj janë parë duke ecur në zonën e njohur si Shallvaret, ku nuk kanë munguar edhe takimet me kalimtarë të rastit.

---- ---- ----
-----