Ballina Lajme nacionale FOTOLAJM/ “Lali Eri” me fshesë në dorë, nis aksioni i pastrimit te...

FOTOLAJM/ “Lali Eri” me fshesë në dorë, nis aksioni i pastrimit te Kryeministria

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vetëm një orë pas përfundimit të protestës së opozitës, para Kryeministrisë ka nisur aksioni i pastrimit nga mjetet e Bashkisë së Tiranës dhe punonjësit të Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit.

Në terren shihen autobote të shumta me ujë dhe dhjetëra punonjës me fshesa në dorë.

---- ----
-----