Ballina LifeBizare Fotoja e Leonardo DiCaprio që po bën xhiron e globit (FOTO)

Fotoja e Leonardo DiCaprio që po bën xhiron e globit (FOTO)

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një fotografi qesharake e aktorit Leonardo DiCaprio po bën xhiron e botës.

Ylli i Hollivudit teksa luante një ndeshje volejbolli me miqtë e tij në plazhin e Malibusë, u godit aksidentalisht me top nga këngëtari Robin Thicke.

Fituesi i çmimit ‘Oscar’ fatmirësisht nuk pësoi lëndime. E megjithatë, ky moment nuk u la të harrohej aty për aty.

Paparacët e fotografuan me topin e ngjeshur në fytyrë dhe momentalisht, DiCaprio, i cili është cilësuar prej vitesh si seks simbol, ka zënë hapësirën e çdo mediaje rozë.

---- ----
-----