Ballina LifeBizare Fotografia që i habiti të gjithë, princ Charles përballë një burri lakuriq...

Fotografia që i habiti të gjithë, princ Charles përballë një burri lakuriq (FOTO)

42
SHPËRNDAJE

Princi i i Wales, Charles ndodhet prej disa ditësh në një vizitë zyrtare në Zelanden e Re. Gjatë këtij turi, 71-vjeçari është pritur me këmbët e para nga një burrë lakuriq.

Teksa princi ka bërë një fytyrë të habitshme, mediat e huaja shkruajnë se kjo është pjesë e traditës dhe burri zhveshur është një ushtar Maori.

Në këtë udhëtim, Charles shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Camilla, e cila nuk ishte pjesë e takimit me ushtarin.

E shtuna është dita e fundit e princit në Zelandën e Re përpara se të shkojë në ishujt Soloman për të përfunduar turneun e tij 8-ditor. Më pas 71-vjeçari  do të fluturojë për në shtëpi për t’u përballur me me vëllanë e princ Andrew për skandalin e Epsteinit.

-----