Ballina Lajme nacionale FOTO/ Zhduket 15-vjeçarja, autoritetet greke japin alarmin

FOTO/ Zhduket 15-vjeçarja, autoritetet greke japin alarmin

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Një vajzë e moshës 15-vjeçare nga Kazakistani është zhdukur dy ditë më parë në Selanik.

Mediat greke bëjnë me dije se Camilla S. , 15 vjeç , me origjinë nga Kazakistani u largua nga banesa të mërkurën në mbrëmje rreth orës 20:00. Ajo ka një gjatësi 1.70 me flokë ngjyrë kafe dhe sy të zinj.

Në momentin kur u largua nga shtëpia 15-vjeçarja kishte veshur pantallona të zeza, bluzë të zezë me vija të bardha ndërsa mbante një çantë shpine dhe syze të errëta./mv.abcnews.al

The post FOTO/ Zhduket 15-vjeçarja, autoritetet greke japin alarmin appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----