Ballina LifeBizare Foto të magjishme, të gjithë do donim një album! (FOTO)

Foto të magjishme, të gjithë do donim një album! (FOTO)

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një galeri impresionuese, e cila tregon bukuritë përrallore të fotografuara në vende të ndryshme të Britanisë.

Fotografi 31 vjeçar ka kapur caste përrallore gjatë udhëtimeve të tij në Devon dhe Conrnwall në Angli, Pembrokeshire, Wales dhe Skoci.

Janë vende, të cilat të gjitha ndoshta do donim të kishim në shtëpi. Mrekulli, që të shlodhin dhe të bëjnë të kuptosh, se ka vende të tilla, që eksplorohen pak ose aspak nga masa e gjerë.

---- ----
----
-----
-----