Ballina Lajme Bota/Rajoni FOTO/ Striptistja bie nga tubi gjatë performancës, thyen nofullën dhe dhëmbët

FOTO/ Striptistja bie nga tubi gjatë performancës, thyen nofullën dhe dhëmbët

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur brenda një lokali nate në Dallas, Teksas. Një striptiste ka rënë nga tubi, teksa po dhuronte spektakël në skenë.

Ajo ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme duke thyer nofullën, dhëmbët dhe lënduar shpinën.

----

Por, pavarësisht të gjithave ajo u ngrit dhe vazhdoi vallëzimin, sikur të mos i kishte ndodhur asgjë e keqe.

Ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë brenda lokalit, ku shihet Genea Sky duke u rrëzuar.

----- ----