Ballina Showbiz FOTO/ Siç nuk e kemi parë asnjëherë, Fifi shfaqet pa pikë grimi

FOTO/ Siç nuk e kemi parë asnjëherë, Fifi shfaqet pa pikë grimi

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Këngëtarja e dashur për publikun, Filloreta Raçi e cila njihet me emrin artistik Fifi ka bërë kohët e fundit disa ndryshime drastike në pamjen e saj. Ajo ka hequr kilet e tepërta, duke krijuar një trup perfekt.

Mirëpo, së fundmi Fifi ka vendosur të shfaqet sa më thjeshtë të jetë e mundur duke shfaqur edhe këtë anë tjetër të saj.

Ajo ndau disa momente në makinë duke u shoqëruar me këngën e Flori Mumajesit dhe Brunos, teksa ka marr vëmendjen pamja e saj krejtësisht natyrale, pa grim.l.k/abcnews.al

 

The post FOTO/ Siç nuk e kemi parë asnjëherë, Fifi shfaqet pa pikë grimi appeared first on Abc News.

---- ----
-----