Ballina Showbiz FOTO/ Si dy adoleshentë të dashuruar, Arbana dhe Eduarti shfaqen në momente...

FOTO/ Si dy adoleshentë të dashuruar, Arbana dhe Eduarti shfaqen në momente romantike

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një ndër çiftet më të dashur të showbizit shqiptar. Ndonëse kanë vetëm pak muaj që janë prindër të një djali, ata nuk ngurojnë të shijojnë çdo moment.

Së fundmi, me rastin e ditëlindjeve, çifti zgjodhën shtetin italian për të festuar dhe pse jo për t’u relaksuar.

Pak minuta më parë, Arbana ka ndarë me fansat në Instagram disa foto nga Liqeni i Comos. Mirëpo më shumë vëmendje ka tërhequr njëra prej tyre, ku dyshja shfaqen të përqafuar dhe të ngjashëm me dy adoleshentë./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

The post FOTO/ Si dy adoleshentë të dashuruar, Arbana dhe Eduarti shfaqen në momente romantike appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----