Ballina Showbiz FOTO/ Rihanna ndahet nga miliarderi arab

FOTO/ Rihanna ndahet nga miliarderi arab

23
SHPËRNDAJE

Pas 3 vitesh lidhje, Rihanna i ka dhënë fund romancës së shumëpërfolur. Sipas “Us Weekly”, këngëtarja e famshme është ndarë nga miliarderi Hassan Jameel.

Ylli nga Barbadosi dhe biznesmeni nga Arabia Saudite, të dy 31 vjeç, raportohet se ishin të lumtur krah njëri-tjetrit.

Ata u panë për herë të parë së bashku në vitin 2017 dhe shpesh fotografoheshin bashkë gjatë pushimeve që kalonin në Europë.

-----