Ballina Showbiz FOTO/Rezarta Shkurta përfundon në spital, shfaqet me vigon dhe serum pranë krevatit

FOTO/Rezarta Shkurta përfundon në spital, shfaqet me vigon dhe serum pranë krevatit

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka përfunduar në spital.

Ka qenë vetë ajo që ka publikuar një foto në Instastory, ku shfaqet e shtrirë në krevat në spital ndërkohë që në dorë ka një vigon dhe serumin pranë.

“Pushime në Maldive”, ka shkruar Rezarta me ironi.

Ndërkohë në foto vihet re që pranë saj ndodhet bashkëshorti, Ermali i cili në ato momente ndodhej pranë derës. Nuk dihet se çfarë ka pësuar këngëtarja, por urojmë që gjendja shëndetësore e saj të jetë mirë./abcnews.al

 

The post FOTO/Rezarta Shkurta përfundon në spital, shfaqet me vigon dhe serum pranë krevatit appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----