Ballina Lajme Bota/Rajoni FOTO/ Publikohet “selfie” e fundit e Kobe Bryant

FOTO/ Publikohet “selfie” e fundit e Kobe Bryant

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ditë para se të vdiste tragjikisht në aksidentin tragjik, një fans i vogël i kërkoi një ‘selfie’ yllit të NBA, Kobe Bryant.

Por, Kobe i tha atij se foton do ta bënte një ditë tjetër, pasi ishte i zënë. Vogëlushi nuk e mori parasysh këtë kërkesë të yllit dhe e bëri ‘selfie-n’ fshehurazi.

Brady Smigiel, 13 vjeç, iu afrua Bryant të shtunën në Akademinë e Sporteve Mamba në Kaliforni, ku Bryant ishte duke stërvitur ekipin e vajzës së tij Gianna. Fotoja e bëri nuk doli aspak cilësore, pasi Kobe ishte në lëvizje.

Për fatin e keq për 41-vjeçarin nuk do të kishte më të nesërme, pasi ai vdqi në aksidentin tragjik me helikopter.  Kjo po cilësohet si selfie e fundit të legjendës së ndjerë, Kobe Bryant.

---- ----
----
-----
-----