Ballina Showbiz FOTO/ Një yll, Georgina Rodriguez “zbret nga qielli” për Sanremo-n

FOTO/ Një yll, Georgina Rodriguez “zbret nga qielli” për Sanremo-n

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Georgina Rodriguez do të ngjitet mbrëmjen e sotme në skenën e madhe të Sanremo-s për herë të parë si prezantuese. Me helikopter privat, ajo është rikthyer në Ariston pasi festoi ditëlindjen e të dashurit të saj, Cristiano Ronaldo.

Kanë mbetur vetëm pak orë që Georgina Rodriguez të zotërojë skenën dhe kjo është një natë mjaft e rëndësishëm për bukuroshen.

Amadeus e donte në Ariston për mbrëmjen e sotme kushtuar dueteve dhe historisë së këngës italiane, së bashku me moderatoren shqiptare, Alketa Vejsiu.

---- ----
----
-----
-----