Ballina LifeBizare FOTO/ Ngjarje që ndodhin, të mirat dhe të këqijat e një dite 

FOTO/ Ngjarje që ndodhin, të mirat dhe të këqijat e një dite 

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pyetja është pse ndodh!? Por ja që në jetën e përditshme të gjithë kanë momente të lumtura, apo të nëdrlikuara. Ka ditë të gëzueshme dhe me plot trishtim. Fotot që shoqërojnë këtë shkrim na tregojnë për atë se ccfarë u ndodh njerëzve të zakonshëm.

Ka njerëz që përkujdesen thjesht për një kafshë dhe tregojnë afirmitet me të. Por ka edhe nga ata që kthehen nga lufta dhe dorëzohen përballë fëmijëve të tyre.

Ka edhe boksierë, që “grushtin në ring” e lënë për ato minutat të ndeshjes, por jo përtej tij. Ka edhe nga ata që ndjejën e dashurisë e përjetojnë ashtu si vjen.

Përmbledhja e figurave të ditës së sotme kap momente mirësjelljeje, trimërie dhe empatie të cilat sigurisht se do t’i lëvizin telat e zemrës suaj.

©Copyright Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----