Ballina LifeBizare Foto magjepse/ Ja vijat bregdetare më spektakolare në botë

Foto magjepse/ Ja vijat bregdetare më spektakolare në botë

109
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Mauritius

“MailOnline Travel” ka publikuar disa prej fotove më spektakolare të vijave bregdetare në botë.

Aty gjenden pamje mahnitëse nga Florida në Zelandën e re dhe Ishujt Faroe.

Në të mund të gjeni brigje, plazhe, ishuj, oqeane, male, shkëmbinj dhe gadishuj, që ofrojnë pamje të jashtëzakonshme.

---- ----
----
----- ----
-----