Ballina Lajme nacionale FOTO/ Kush është policja që masakroi 4 persona dhe në fund vrau...

FOTO/ Kush është policja që masakroi 4 persona dhe në fund vrau dhe veten

503
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ngjarja e tmerrshme në Kosovë ende nuk është zbardhur përsa i përket motiveve, por ndërkohë mediat kanë publikuar foton e polices, që pasi ekzekutoi familjen vrau edhe veten.

Ajo është V. Bllaca që dyshohet se ka kryer vrasjen makabre në Gjilan. Indeksonline mëson se ish zyrtarja policore ka vrarë anëtarët e një familje, prindërit dhe dy vëllezër. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se V. Bllaca ka vrarë katër persona dhe më pas vetëvrarë më pas.

V.Bllaca ishte larguar nga detyra si police që kishte mbajtur më herët për shkak të disa problemeve psiqike. Ajo kishte marrë detyrë të re si staf civil.

---- ----
----
-----
-----