Ballina Lajme nacionale FOTO/ E zuri viçi poshtë, vdes punëtori në Korçë

FOTO/ E zuri viçi poshtë, vdes punëtori në Korçë

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vinçi ka zënë poshtë një punëtor në qytetin e Korçës. Burime bëjnë me dije se personi i aksidentuar është Elvis Josifi.

Ambulanca është duke shkuar në vendin e ngjarjes për të marrë punëtorin e aksidentuar. Punëtori ishte duke punuar në kantierin e një pallati dhe dyshohet se ende është i bllokuar me vinçin e betonieres përsipër.

---- ----
-----