Ballina Showbiz FOTO/ E veshur provokuese, Anxhelina Hadërgjonaj ka një mesazh për zemrën tuaj

FOTO/ E veshur provokuese, Anxhelina Hadërgjonaj ka një mesazh për zemrën tuaj

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Këngëtarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj, ka dalluar gjithmonë për stilin e veçantë të veshjes. Ajo merr gjithmonë vëmendje për postimet në Instagram, ku pasqyron jetën luksoze.

Edhe me foton e publikuar së fundmi, nuk kishte se si të kalonte pa u vënë re. Anxhelina është shfaqur me llokët gjysmë bionde dhe me makijazhin me nuanca më të hapura.

“Bëjeni zemrën gjënë më të bukur tuajën”, ka shkruar ajo në përshkrim.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina)

Postimi mori me mijëra komente nga fansat dhe kolegët e këngëtares, të cilët përshkruanin se sa tërheqëse dukej.

Kujtojmë që “No Drama” është projekti saj i fundit, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj./abcnews.al

The post FOTO/ E veshur provokuese, Anxhelina Hadërgjonaj ka një mesazh për zemrën tuaj appeared first on Abc News.

---- ----
-----