Ballina Lajme Bota/Rajoni FOTO/ E bija e Trump “lë nam” në Zvicër, masakrohet nga njerëzit

FOTO/ E bija e Trump “lë nam” në Zvicër, masakrohet nga njerëzit

150
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ivanka Trump u përball me një zemërim të madh të njerëzve sot në mëngjes, pasi u zbulua se kostoja e makinave me qira të përdorura gjatë dy ditëve në Davos, kishte kapur shifrën e 34 mijë dollarëve.

Vajza e presidentit amerikan u vu në qendër të kritikave nga ndjekësit e mediave sociale për luksin e shfrenuar.

Mirëpo, zemërimi arriti kulmin kur u zbulua se e gjithë kostoja e administratës gjatë dy ditëve në Davos, kishte arritur në më shumë se 4 milionë dollarë.

Ivanka nuk u shqetësua shumë për kritikat, por vazhdoi angazhimin e saj në mënyrë dinjitoze. Ajo “marrosi” të gjithë të pranishmit me veshjen dhe hijeshinë e saj.

---- ----
----
----- ----
-----