Ballina Showbiz FOTO/Dafina Zeqiri tregon se si po duket si 32-vjeçare

FOTO/Dafina Zeqiri tregon se si po duket si 32-vjeçare

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Sot për Dafina Zeqirin është një ditë e veçantë, pasi ajo feston ditëlindjen. Ka qenë i dashuri i saj, Dj Geek, i cili i ka bërë një surprizë speciale në mesnatë.

Sakaq, Dafina ka marrë urime të shumta në rrjetet sociale. Mirëpo, këngëtarja nuk ka nguruar të tregojë se si ndihet tashmë që është 32-vjeçe.

Përmes disa fotove të publikuara në Instagram, Dafina duket si gjithmonë në super formë dhe me linja perfekte.

“Si duken 32”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e postimit./abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

The post FOTO/Dafina Zeqiri tregon se si po duket si 32-vjeçare appeared first on Abc News.

---- ----
-----