Ballina LifeBizare FOTO/ Bota fsheh çudira, ja fotot e pabesueshme

FOTO/ Bota fsheh çudira, ja fotot e pabesueshme

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Duket e pabesueshme, por teknologjia ka avancuar aq shumë, sa të gjithëve na duken se koha ecën edhe më shpejt. Në fakt, debati është nëse  ka ndikuar apo jo në zhvillime të çuditshme. Ky shkrim me fotot e publikuara nga “Bright Side” qartëson disa dilema dhe ka gjëra që nuk i ka menduar askush asnjëherë.

Në fotot e mëposhtme, psh në një pemë duket si zjarr, apo shkëndija që nuk janë fotomontazhe, por zhvillime të kohës, qoftë edhe pa teknologjinë e duhur.

©Copyright Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----