Ballina Lajme Bota/Rajoni FOTO/ Besojeni ose jo, hapet restoranti ku hahet nudo

FOTO/ Besojeni ose jo, hapet restoranti ku hahet nudo

127
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në Bazel të Zvicrës do të hapet restoranti i parë ku mund të hahet nudo. Duket e pabesueshme, por kjo ide e ccmendur pritet të bëhet realitet në fund të këtij muaji.

Sipas mediave të huaja, restoranti do të jetë në të njëjtën zonë me barin e parë ‘gay’ të Bazelit, i hapur prej 1974.

Restoranti ende nuk ka ende një emër, por do të hapet në fund të muajit. Pronarët thonë se stafi ka nisur punë dhe menyja është caktuar.

Ndërkohë, një juri do të vendosë nëse rojet e hyrjes do të duhet të mbajnë rroba apo jo.

---- ----
----
-----
-----