Ballina Sport Formacioni i Bayern Munchen pas lëvizjeve të merkatos

Formacioni i Bayern Munchen pas lëvizjeve të merkatos

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Skuadra bavareze synimin kryesor ka Champions League dhe këtë sezon ka investuar shuma të mëdha për të formuar një ekip që do të rikthejë suksesin europian.

Largimet e veteranëve Ribery, Robben, Rafinha, apo Hummels dhe James Rodriguez duheshin zëvendësuar dhe drejtuesit e klubit i kanë vënë në dispozicion trajnerit Niko Kovac emra të tillë si Pavard, Lukas Hernandez apo Arp.

Me ndryshimet e merkatos së verës, edhe pse pritet të ketë sërish lëvizje, shihni në tabelën e mëposhtme si do të duket Bayerni i sezonit 2019-2020.

The post Formacioni i Bayern Munchen pas lëvizjeve të merkatos appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
-----
-----