Ballina Sport Formacionet zyrtare, Borussia Dortmund-Inter

Formacionet zyrtare, Borussia Dortmund-Inter

4
SHPËRNDAJE

Borussia Dortmund-Inter është superndeshja e mbrëmjes së sotme në Ligën e Kampionëve.

Në “Signal Iduna Park”, verdhezinjtë e Dortmundit presin Interin, në ndeshjen shumë të rëndësishme të Grupit F.

Pas tri ndeshjeve, të dy skuadrat kanë grumbulluar nga tre pikë, dhe përballja e sotshme, mund të jetë vendimtare për kualifikimin.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni formacionet zyrtare.

The post Formacionet zyrtare, Borussia Dortmund-Inter appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.