Ballina Sport Foden ende po fluturon: Kylian Mbappe, a je gati për Manchester City?!

Foden ende po fluturon: Kylian Mbappe, a je gati për Manchester City?!

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Manchester City-PSG është një finale e parakohshme në Champions League. Francezët eliminuan kampionët në fuqi një ditë më parë dhe tashmë bëhen gati për duelin tjetër kundër anglezëve të Pep Guardiola.

Për t’i motivuar ka menduar një talent i Manchester City, i cili edhe shënoi golin e fitores sot kundër Borussia Dortmund. Bëhet fjalë për Phil Foden.

I riu sfidon yllin e PSG-së, kampionin e botës Kylian Mbappe. Foden, në Twitter shkruan: “Kylian, a je gati”. Me siguri sulmuesi i francezëve do t’i përgjigjet. Në rrjetet sociale, apo në fushë, mbetet për t’u parë. / abcnews.al Foden

The post Foden ende po fluturon: Kylian Mbappe, a je gati për Manchester City?! appeared first on Abc News.

---- ----
-----