Ballina Showbiz Flori sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Flori sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Flori Mumajesi është njëri ndër kantautorët më të mirë shqiptarë të momentit.

Këngët dhe kompozimet e tij janë të ngulitura mirë në kujtesën e muzikës shqiptare dhe nuk janë harruar asnjëherë nga publiku, përcjell ORAinfo.

Edhe pse pati disa herë shkëputje nga muzika, publiku nuk e harroi asnjëherë dhe çdo herë është rikthyer shumë fuqishëm.

Sot ai feston ditëlindjen dhe ndonëse duket shumë më i ri ai sot mbushi 37 vite./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----