Ballina Showbiz Fjollca shfaqet provokuese nga xhakuzi, tatuja gjigante ia merr gjithë vëmendjen

Fjollca shfaqet provokuese nga xhakuzi, tatuja gjigante ia merr gjithë vëmendjen

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fjolla Morina është një prej këngëtareve më të dashura shqiptare.

Sigurisht që një pjesë e madhe e fansave, e simpatizojnë për hiret e saj.

Këngëtarja ekstravagante nuk rresht së postuari foto dhe video ku ajo tregon linjat tepër seksi.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një video ku shfaqet nga xhakuzi.

Ajo në këtë video shfaqet mjaft provokuese duke provokuar me të pasmet e saj gjigante, ndërsa vëmendje merr edhe tatuazhi i saj në këmbën e djathtë. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----