Ballina Showbiz Fjolla zbukurohet për në dasmë, marin vëmendjen vathët e saj ‘gjigantë’

Fjolla zbukurohet për në dasmë, marin vëmendjen vathët e saj ‘gjigantë’

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka shkuar në një dasmë.

E ndonëse është rregulluar shumë bukur, janë vathët e saj ‘gjigantë ata që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
-----