Ballina Showbiz Fjolla u rregullua për të shkuar në dasmë, por bëri gabimin e...

Fjolla u rregullua për të shkuar në dasmë, por bëri gabimin e madh në veshje

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Mbrëmë ajo ka qenë në një dasmë, ku u duk tejet e bukur.

Por, Fjolla bëri një gabim në veshje, duke përzgjedhur fustanin me ngjyrën e bardhë.

Ka një bestytni e cila thotë se nëse dikush tjetër pos nusës vishet në të bardha, atëherë kjo sjell fat të keq./ORAinfo/

---- ----
-----