Ballina Showbiz Fjolla shfaqet me fustan provokues, do ta ‘shashtris’ Albanin me këtë detaj

Fjolla shfaqet me fustan provokues, do ta ‘shashtris’ Albanin me këtë detaj

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto duke treguar se po shkon në një dasmë.

E veshur me fustan të shkurt të hapur e provokuyes, Fjolla do ta ‘shashtris’ Albanin me pamjen e saj. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----