Ballina Showbiz Fjolla Morina kundër masave për parandalimin e koronavirusit: Bëhuni gati për… (FOTO)

Fjolla Morina kundër masave për parandalimin e koronavirusit: Bëhuni gati për… (FOTO)

177
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, duket se nuk ka qenë dakord me rregullat e reja të vendosura nga Ministria e Shëndetësisë në Kosovë.

Madje ajo i ka quajtur çmenduri këto masa. Këngëtarja publikoi një foto të masave dhe duket e shqetësuar për faktin se qarkullimi lejohet vetëm në orët e para të mëngjesit.

Ajo u shpreh se me këto masa të marra zor se shpëtojnë nga depresioni.

“Numrat 0 dhe 1 bëhuni gati për të veshur pizhamet e të çmendurve se zor që shpëtoni prej depresionit,”– shtoi Fjolla.

---- ---- ----
-----