Ballina Showbiz Fjolla ka shkuar në dasmë me fustan të ngushtë, Albani do të...

Fjolla ka shkuar në dasmë me fustan të ngushtë, Albani do të bëhet xheloz

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fjolla Svirca Mehmeti u bë e njohur për publikun si nusja e këngëtarit të mirënjohur, Alban Mehmetit.

Ajo u bë tejet e përfolur qysh në fillim dhe shkak për këtë u bënë paraqitjet e saj përhërë plot stil, përcjell ORAinfo.

Fjollën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet se ka shkuar në një festë e ai që mori gjithë vëmendjen është fustani i saj i ngushtë e provokues e që duket se do ta bëjë Albanin xheloz./ORAinfo/

---- ----
-----