Ballina Showbiz Fjolla ka shkuar në dasmë me fustan të ngushtë, Albani do të...

Fjolla ka shkuar në dasmë me fustan të ngushtë, Albani do të bëhet xheloz

113
SHPËRNDAJE

Fjolla Svirca Mehmeti u bë e njohur për publikun si nusja e këngëtarit të mirënjohur, Alban Mehmetit.

Ajo u bë tejet e përfolur qysh në fillim dhe shkak për këtë u bënë paraqitjet e saj përhërë plot stil, përcjell ORAinfo.

Fjollën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet se ka shkuar në një festë e ai që mori gjithë vëmendjen është fustani i saj i ngushtë e provokues e që duket se do ta bëjë Albanin xheloz./ORAinfo/

-----