Ballina Showbiz Fjolla e dashuruar në këtë ngjyrë, nuk e heq nga trupi

Fjolla e dashuruar në këtë ngjyrë, nuk e heq nga trupi

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan ORAinfo.

----

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Fjolla edhe kësaj radhe është veshur krejt zi.

Kjo ngjyrë duket se është e preferuar nga Fjolla, e cila po duket një zonjë e vërtetë në këtë veshje.
/ORAinfo/

----- ----