Ballina Lajme nacionale Fjalia e vetme e Agim Velitu pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së

Fjalia e vetme e Agim Velitu pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së

35
SHPËRNDAJE

Asnjë zyrtarë i LDK-së nuk ka dhënë promovim për media pas mbledhjes së Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Përveç nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu i cili fillimisht u ndal para gazetarëve si duket i ra pishman dhe vazhdojë të eci duke thënë se “ju flet zëdhënësi”.

Gati tri orë ka zgjatur mbledhja e thirrur nga kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa në selinë qendrore të kësaj partie.

-----