Ballina LifeBizare Fiziku nuk tregon asgjë/ Rreh gangsterin dhe s’lejon shokun ta vrasë, pamjet...

Fiziku nuk tregon asgjë/ Rreh gangsterin dhe s’lejon shokun ta vrasë, pamjet bëjnë xhiron e botës

163
SHPËRNDAJE

Një video ku dallohen dy persona që po konfliktohen me njëri-tjetrin po bën xhiron e rrjetit.

Në pamje dallohet një person më i fuqishëm në pamje të parë dhe një tjetër më imët.

Nuk është e qartë se ku ka ndodhur ngjarja, po dallohet qartë se personi në të majtë është më agresiv ndërsa personi në të djathtë mundohet që të qetësojë situatën.

Por, kur nuk ka pasur më çfarë të bëjë ai e ka goditur me grusht duke e hedhur nokout. Por jo vetëm kaq, ai ka ndaluar edhe një person të tretë që të vriste personin me të cilin po konfliktohej.

Për më tepër ndiqni videon:

Aggressor gets laid out by hands of steel. Stops his friend from murdering him. from r/PublicFreakout