Ballina Lajme nacionale Fillon publikimi i rezultateve pas rinumërimit, këto parti u dëmtuan në vota

Fillon publikimi i rezultateve pas rinumërimit, këto parti u dëmtuan në vota

109
SHPËRNDAJE

Në QNR po vazhdon rinumërimi i votave nga 314 kutitë.

Ka nisur publikimi i rezultateve pas rinumërimit të votave në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve.

Në pesë vendvotime të rinumëruara në Deçan, nga 14 sa janë gjithsejtë për tu rinumëruar, janë gjetur dy lëshime, një votë i është hequr LDK-së dhe një AAK-së, raporton Indeksonline.

Rinumërimi po vazhdon edhe në vendvotimet tjera në Komunën e Deçanit.

Formularët e Rezultateve para rinumërimit:

Formularët e Rezultateve pas rinumërimit

-----