Ballina Lajme vendore Filloi xhirimi për video mësimdhënie për ciklin e ulët në Komunën e...

Filloi xhirimi për video mësimdhënie për ciklin e ulët në Komunën e Bujanocit

722
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nxënësit shqiptarë do të kenë mundësin të mësojnë nga shtëpia pasi sot ka filluar xhirimi për video mësimdhënie, këtë ka njoftuar kryetari i KKSH-së Ragmi Mustafa me një postim në facebook .

Postimi i plotë i Mustafës:

----

🔴 Filloi xhirimi për video mësimdhënie për ciklin e ulët: klasën I dhe II – lëndët: Gjuhë Shqipe, Matematikë dhe Bota Rreth Nesh.

🔴 Nesër klasa e III dhe IV

🔴 Dua edhe njëherë të shprehi falënderimet me mirënjohje të thellë për bashkëpunimin me çdo drejtues institucioni shkollor e në veçanti mësimdhënësit që po i kryejnë shpjegimet para kamerave. Heronjtë e vërtetë!

🔴 Një Falënderim shkollës së mesme “Sezai Surroi” si nikoqir i kësaj ndërmarrje arsimore.

🔴 Kjo nuk suspendon rekomandimet tjera të mësimnxënjes nga Ministrisë së Arsimit Shkencës dhe Zhvillimit Teknologjik.

🔴 Inkurajojmë edhe shfrytëzimi i platformave, mundësive që ofron Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë së Republikës së Shqipërisë.

----- ----