Ballina Receta Fileto pule në skarë

Fileto pule në skarë

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fileto pule përgatitur në skarën ose grill ka një shije komplet ndryshe nga gatimi në tigan. Receta ju merr vetëm 10 minuta kohë përgatitje dhe rezultati është një pjatë e dytë e shijshme.

RECETA E PLOTE: Fileto pule në skarë
—-

RECETA ME VIDEO: http://bit.ly/video-receta-yt1

---- ---- ----
-----