Ballina Showbiz Fifi zgjatë flokët e bëhet bionde, nuk do ta njihni me pamjen...

Fifi zgjatë flokët e bëhet bionde, nuk do ta njihni me pamjen e re

161
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi është ndër këngëtaret me të pëlqyera në gjithë vendin.

Me zërin e saj ajo ka bërë për vete jo vetëm të rinjtë por edhe qytetarët më moshë me të shtyrë, shkruan ORAinfo.

Fifi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar disa pamje ku shihet se ka zgjatur flokët dhe është bërë bionde.

Edhe me këtë pamje, Fifi po duket shumë e bukur./ORAinfo/

---- ----
-----