Ballina Showbiz Fifi po duket një super-femër pas dobësimit, shikoni si po duket në...

Fifi po duket një super-femër pas dobësimit, shikoni si po duket në pamjen e fundit

194
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana na prezanton me ‘binjaken’ e saj, shikoni sa shumë ngjajnë

Fifi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës para disa viteve dhe që nga atëherë, Fifi është një ndë rmë të preferuarat, përcjell ORAinfo.

Fifi është tejet e përfolur sidomos në këtë kohë kur i ëstë nënshtuar një diete, ku humbi shumë kilogramë.

Pas dobësimit, Fifi po shfaqet një super-femër.

E këtë e shohim edhe në foton e saj të fundit./ORAinfo/

Ariana na prezanton me ‘binjaken’ e saj, shikoni sa shumë ngjajnë

---- ----
----
-----
-----