Ballina Showbiz Fifi dhe Luana vishen si princesha, por shikoni cila rrëmbeu gjithë vëmendjen

Fifi dhe Luana vishen si princesha, por shikoni cila rrëmbeu gjithë vëmendjen

26
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca dhe këngëtarja Fifi, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera në publikun shqiptar.

Ato janë protagoniste kryesore në emsionin argëtues ‘Shiko kush Luan’, përcjell ORAinfo.

E për Halloween ato janë veshur e rregulluar si princesha.

Që të dyja po duken kaq bukur./ORAinfo/