Ballina Showbiz Festë te familja e Almedës, ja çka po kremtohet te familja e...

Festë te familja e Almedës, ja çka po kremtohet te familja e saj

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot ka ditëlindjen vëllau i Almeda Abazit.

Almeda Abazi me një postim në Instagram ka uruar vëllain për ditëlindje.

Sot është një ditë shumë e veçantë në jetën e Albeda Abazit, vëllai i saj sot feston ditëlindjen e pestë, shkruan lajmi.net.

Aktorja shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për t’i uruar Arisit ditëlindjen, ajo ka publikuar një fotografi të tijën në pishinë dhe i shtoi këtë shkrim: ‘Urime Ditëlindja zemra ime”.

Kujtojmë se muaj më parë bukuroshja shqiptare dhe aktori turk Tolgahan u bënë prindër për her të par me lindjen e djalit Efehan

---- ---- ----
-----