Ballina Showbiz Festë e madhe për djalin e Albanit, Fjolla rrëmbeu gjithë vëmendjen me...

Festë e madhe për djalin e Albanit, Fjolla rrëmbeu gjithë vëmendjen me pamjen

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, përcjell ORAinfo.

Sot, Fjolla dhe Albani kanë organizuar një festë për ditëlindjen e katërt të djalit të tyre.

E është veshja e zonjës ajo që mori vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/

---- ---- ----
-----