Ballina Lajme nacionale Festa e Halloween, dëmtohet një autobus i Trafikut Urban

Festa e Halloween, dëmtohet një autobus i Trafikut Urban

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një autobus i Trafikut Urban është dëmtuar sot gjatë festës së Halloween.

Kryetari i Prishtinës dhe njëkohësisht kreu i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahemti, ka reaguar ndaj autobusit që u dëmtua sonte gjatë festës së Halloweenit.

Ahmeti ka thënë se kështu nuk festohet Halloween askund.

“Kështu nuk festohet Halloween askund! Festa është e fëmijëve me lëpiska e bonbone. Mos gjuani makinat!”, ka shkruar Ahmeti.

Autobusi dyshohet se u dëmtua nga fëmijët të cilët e kanë gjuajtur me ve.

---- ----
-----