Ballina Showbiz Feros i marrin Instagramin, i publikojnë fotot e së dashurës dhe…(FOTO)

Feros i marrin Instagramin, i publikojnë fotot e së dashurës dhe…(FOTO)

197
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reperit të njohur nga Gjilani, Feronit Shabanit i njohur me emrin artistik, Fero, i është hakuar instagrami i tij personal.

Personat që e kanë kryer këtë akt nuk kanë ngruruar që të postojnë edhe foto të së dashurës së Feros, modelen Arbenita Ismailaj.

----

Ndërsa në videon tjetër të postuar është një bashkëbisedim me Feron, i cili u kërkon t’ia kthejnë llogarinë zyrtare.

“Fero na ka gënjyer nuk na ka dërguar paratë, kena me ja honger ymrin për këtë Instagram”, shkruhej krahas videos.

----- ----