Ballina Showbiz Feros i marrin Instagramin, i publikojnë fotot e së dashurës dhe…(FOTO)

Feros i marrin Instagramin, i publikojnë fotot e së dashurës dhe…(FOTO)

127
SHPËRNDAJE

Reperit të njohur nga Gjilani, Feronit Shabanit i njohur me emrin artistik, Fero, i është hakuar instagrami i tij personal.

Personat që e kanë kryer këtë akt nuk kanë ngruruar që të postojnë edhe foto të së dashurës së Feros, modelen Arbenita Ismailaj.

Ndërsa në videon tjetër të postuar është një bashkëbisedim me Feron, i cili u kërkon t’ia kthejnë llogarinë zyrtare.

“Fero na ka gënjyer nuk na ka dërguar paratë, kena me ja honger ymrin për këtë Instagram”, shkruhej krahas videos.

----- ----- ----- -----