Ballina Showbiz Fero e mban në ‘prehër’ Arbenitën, publikojnë foton më të bukur së...

Fero e mban në ‘prehër’ Arbenitën, publikojnë foton më të bukur së bashku

164
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ata kanë publikuar një foto shumë të bukur së bashku./ORAinfo/

---- ---- ----
-----