Ballina Showbiz Fero e ka gati këngën e re

Fero e ka gati këngën e re

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reperi Fero ka lënë të kuptohet se e ka të gatshëm projektin e ri muzikor që pritet ta lansojë së shpejti.

Ai e ka bërë një postim në rrjetet sociale duke i pyetur fansat se a duhet ta publikojë nesër (e diel) këngën e re.


Të gjitha lajmet nga FeroTë gjitha lajmet nga Fero

“Ride or Die” pritet të jetë titulli i këngës së re që padyshim se do të vijë e kompletuar edhe nga ana vizuale.

View this post on Instagram

A ME QIT NESER RIDE OR DIE ?

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

“Momo” është projekti i fundit muzikor i reperit që ka ardhur në bashkëpunim me producentin Zzap.

Videoklipi i kësaj kënge u publikua në YouTube më 17 maj dhe deri më tani numëron dy milionë shikime. /Telegrafi/

 

The post Fero e ka gati këngën e re appeared first on Telegrafi.

---- ---- ----
-----