Ballina Showbiz Fero e ka ditëlindjen, Arbenita e ‘shkrin’ me urimin e saj

Fero e ka ditëlindjen, Arbenita e ‘shkrin’ me urimin e saj

208
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reperi nga Gjilani po e feston sot ditëlindjen.

Reperi Feronit Shabani, i njohur me emrin artistik Fero, ka sot datëlindjen. Reperi gjilanas feston ditëlindjen e 22-të.

Në këtë datë të shënuar ai mori dhe do të marrë urime të shumta nga personat e zemrës, miqtë e fansat e tij.

E dashura e tij, Arbenita Ismajli, u përkujdes që këtë ditëlindje ta bëjë edhe më të veçantë, duke i dedikuar atij fjalët më të mira. Bukuroshja publikoi disa fotografi përkrah artistit, transmeton rtv21.

“Urime ditëlindja burri jem, të dua”, shkroi ajo krahas fotografive.

---- ----
-----